Czy warto kupić podstawę do stołu?

Wiele osób chcąc kupić stół udaje się do sklepu chcąc kupić gotowy mebel. Dobrze jednak wiedzieć, że nie ma konieczności decydowania się na gotowe rozwiązanie, ponieważ już od dłuższego czasu producenci mebli umożliwiają swoim klientom osobny zakup blatu oraz stelaża do stołu. Czy taki krok ma sens?

Oszczędność pieniędzy

Niewiele osób wie, że zdecydowana większość hoteli czy sali konferencyjnych już od dawna korzysta z rozwiązania, jakim jest osobny zakup blatu i podstawy do stołu. Dzieje się tak, ponieważ takie rozwiązanie jest po prostu tańsze – jedna podstawa do stołu może służyć jako stelaż dla kilku blatów. To z kolei sprawia, że podczas jednego eventu jego uczestnicy mogą zasiadać przy klasycznym stole z drewnianym blatem, a kolejnego dnia przy stoliku z nowoczesnym białym pulpitem.

Oryginalnie urządzone wnętrze

Warto zwrócić uwagę na fakt, że kupowanie osobno blatu i nóg do stołu sprawdzi się także w przypadku osób prywatnych wykańczających własne domy. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które lubią oryginalne rozwiązania. Osobny zakup podstawy do stołu oraz blatu pozwoli na stworzenie unikatowego mebla, jakiego nikt inny nie ma w swoim domu.

Co ważne dostępne są stelaże w różnych stylach – zwolennicy klasycznych aranżacji wnętrz mogą kupić podstawę wykonaną z drewna, ludzie stawiający na nowoczesność powinni zaś wybrać stelaż metalowy z nietypowym kształtem nóg.