Dlaczego warto mieć w salonie komodę na nóżkach?

Dlaczego warto mieć w salonie komodę na nóżkach

Salon to wyjątkowe miejsce w domu można tutaj odpocząć, często przyjmuje się w tym pomieszczeniu także gości, musi być więc urządzone ze smakiem. Aranżowanie takiego wnętrza to sprowadzanie tam wyjątkowych elementów wyposażenia. Wybierając meble, warto się dobrze zastanowić, potrzeba tutaj bowiem nie tylko funkcjonalnych części wyposażenia, muszą być one także dekoracyjne. Komoda na nóżkach może idealnie wpisać się w wystrój tego pokoju dziennego. 

Co jest wyjątkowego w komodzie na nóżkach?

Ponadczasowy design mebla to wiele korzyści można z niego bowiem korzystać przez wiele lat bez zmartwień o to, że przestanie być modny. Komoda na nóżkach z Meblostrefa pasuje do niejednego stylu wnętrzarskiego, przede wszystkim swoje stałe miejsce znajdzie w stylach nowoczesnych, jak na przykład skandynawskim, ale nie tylko można ją umieścić także w wystrojach vintage czy klasycznych aranżacjach. Szukając takich komód, można zauważyć, że:

  • produkowane są z różnych materiałów,
  • są w różnych rozmiarach, kolorach,
  • są solidne i trwałe, przydatne do przechowywania wielu rzeczy w domu.
stylowa komoda na nóżkach

W jakim kolorze komoda na nóżkach będzie najlepsza?

Wybór koloru jest niezwykle istotny, często stawia się na neutralność barw mebli, dzięki temu dłużej można cieszyć się ich obecnością w domu. Komoda na nóżkach najczęściej zauważalna jest w kolorach: białym, szarym, sosnowym. Szczególnie te w kolorze drewna cieszą się dużą popularnością, można je dowolnie łączyć z innymi elementami wyposażenia salonu. Oprócz koloru warto zastanowić się także nad rozmiarem komody, nie powinna zajmować zbyt dużo wolnej przestrzeni, pomocna może być zwłaszcza te, które zawiera zarówno półki, jak i szuflady.