Jaki model umywalki wiszącej warto wybrać?

Niewątpliwie ceramika łazienkowa to nie tylko podstawowe wyposażenie w łazience, ale coraz częściej staje się ozdobą. Zatem przed zakupem umywalki łazienkowej kielni musi zwrócić uwagę zarówno na jej walory praktyczne, jak i estetyczne. Współczesny runek oferuje tradycyjne umywalki wiszące, modele nablatowe lub podwieszane na stelażu podtynkowym. Umywalka wisząca doskonale sprawdzi się w dużej i małej łazience.

Umywalka wisząca – oszczędność miejsca

Nowoczesna umywalka wisząca do doskonały wybór do każdej łazienki. Umywalkę tą domownik może zamontować ją w dowolnym miejsc i na najwygodniejszej dla niego wysokości. Dzięki temu ten rodzaj umywalki zajmuje mało miejsca, co jest szczególnie istotne w łazience o niewielkich rozmiarach. Obecnie umywalka wiszą za zostaje zazwyczaj przytwierdzona do ściany przy pomocy śrub mocujących. Producenci proponują również półpostumenty pasujące do umywalek, aczkolwiek utrudniają one umieszczanie pod spadem szafki. Należy zaznaczyć, że w przypadku umywalki wiszącej, półpostument najlepiej będzie prezentował się tylko w większych łazienkach. Umywalkę wiszącą znajdziesz na ekspercilazienek

Umywalka wisząca – lepiej z szafką, czy bez?

Oczywiście każdy konsument powinien rozważyć zakup dodatku do umywalki, czyli szafka. Szafka do umywalki wiszącej stwarza dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych bądź kosmetyków. Oczywiście szafka stojąca z umywalką jest dużo pojemniejsza w porównaniu z szafką podwieszoną, ale dostęp do jej wnętrza może być utrudniony. Poza tym trudno jest też domownikowi utrzymać czystość pod szafką stojącą. Warto zaznaczyć, że umywalka wisząca wyróżnia się estetyką, a co za tym idzie, nadaje łazience wrażenie elegancji oraz lekkości. Tak więc umywalki wiszące to niezwykle praktyczne oraz komfortowe rozwiązanie.