wieszak na garnitur

Różne modele wieszaków na ubrania

Uporządkowanie szafy z pewnością nie należy do łatwych zadań, jednak przy odrobinie czasu oraz zaangażowania można osiągnąć swój cel, jakim jest dobrze zorganizowana szafa. Sprzymierzeńcem są wygodne wieszaki na ubrania, na których rzeczy można wieszać pojedynczo. Taka organizacja pozwoli uniknąć sytuacji pod tytułem „zagubiona rzecz we własnej szafie” lub klasyczne „nie mam się w co ubrać”.

Dobra organizacja szafy

Wieszaki na ubrania do szafy to jeden z pierwszych zakupów pozwalających na dobrą organizację wnętrza szafy. W sklepach z akcesoriami do domu można znaleźć różne modele wieszaków w różnych przedziałach cenowych. Najtańsze są wieszaki plastikowe, najlepiej wybrać te w kolorze białym, bo prezentują się najbardziej elegancko. Droższe są wieszaki wykonane z drewna. Taki wieszak na garnitur lub inną elegancką odzież to zdecydowanie lepszy wybór, gdyż marynarki zawieszone na takim wieszaku nie odkształcają się w ramionach.

Wieszaki do zadań specjalnych

Poza tym warto kupić również kilka wieszaków do zawieszenia spodni. Taki wieszaki pozwalają na odpowiedni sposób przechowywania spodni zaprasowywanych w kant, na przykład eleganckich spodni od garnituru. Przydadzą się również wieszaki do zawieszenia pasków i krawatów. Dzięki wiesz jaką szafę można zorganizować w praktycznie jedno popołudnie. Rzeczy posegregowane zgodnie z kolorami lub przeznaczeniem świetnie prezentują się w szafie, która wreszcie nie wygląda na zabałaganioną.